Komentarz #5: A skąd u Państwa te objawy?

2 sierpnia 2016, specjalnie dla strony The Politique

Mikroświat nie jest bezpieczny. Warto sobie zadać pytanie, czy kiedykolwiek był miejscem, w którym na pewno możemy się swobodnie wypowiadać na różne tematy. Dawniej jeszcze można było liczyć na uczciwe przyznanie: „Panie Dąbski, z powodu tego i tamtego nie może Pan rozmawiać u Nas w sprawie xyz„. Wtedy jakoś łatwiej można się oswoić z taką informacją. Dziś jednak, w dobie Epoki Ignorancji, można kogokolwiek zbanować nawet bez powodu. Nie z powodu jakiejś obscenicznej wypowiedzi, jakiegoś fatalnego zachowania, ależ skąd! Zamordyści z frakcji Wariatów i Straceńców nie potrzebują żadnych argumentów, bo gdy fakty zaprzeczają pewnemu punktowi widzenia, to tym gorzej dla faktów.

Otóż dzisiaj wchodząc na forum Bialenii dowiedziałem się, iż zostałem zbanowany. Jedyna sensowna reakcja przychodząca mi do głowy w tym momencie to pytanie „A skąd u Państwa te objawy?”. Co więcej, sprawa ponoć jest jeszcze do wyjaśnienia, więc tuzy bialeńskiego społeczeństwa mają jeszcze sporo czasu na rozprawianie się nade mną. Tylko właściwie z jakiego powodu? Nie zdążyłem się dokładnie wczytać w akty prawne Bialenii, ale chyba nie zakazują one udostępniania utworów muzycznych. Albo kontaktowania się droga prywatną z mieszkańcami tego kraju. Ciekawi mnie jedynie jak mocno osoby związane z tym postępkiem będą w stanie to uargumentować. Może Policja znacznie do mnie strzelać, gdy będę się zbliżał do tamtejszego forum? Może przekroczyłem swoisty limit na wypowiadanie nazwiska Kościński? Może nie potrafię dostosować do poziomu zamordyzmu panującego w tym państwie? Liczę na to, że jednak znajdą się tam osoby myślące, które skrytykują taki sposób traktowania dobrowolnych gości zagranicznych. Dzięki temu jednak wyraźniej widać, że pomalutku nadchodzi czas na odgrywanie prawdziwej szopki zamiast jej nędznej kopii. By żyło się lepiej!

RDH

6 thoughts on “Komentarz #5: A skąd u Państwa te objawy?

 1. Pawełek Zet pisze:

  Panie Dąbski,

  Mikroświat już jest bardzo bezpieczniacko zabezpieczony. Powód Pana zbanowania jest jasny jak słońce. Jeżeli wypowiadał Pan publicznie nazwisko tego obszczymura, Kościńskiego, to w Bialenii przecież obowiązuje ustawka uzgodniona pomiędzy rządem bialeńskim i hasselandzkim, żeby nie psuć realnego wizerunku osób będących na terytorium Bialenii.

  Ponadto, stary serwer Bialenii został porzucony na rzecz hasselandzkiego i Bialenia stała się tak naprawdę dzielnicą Hasselandu pod przykrywką bycia państwem Bialenia z niezależnym Królestwem Hasselandu. Osoby, które posiadają dostęp do panelu administracyjnego uknuły to tylko dlatego, aby uzyskać lepiej prosperujący serwer oraz wykorzystać lepsze zdolności informatyczne Bajtusia, który jest bliskim współpracownikiem Kościńskiego. Należy pamiętać, że Bialenia zdychała pod względem informatycznym i programistycznym. Dogadali się z służbami hasselandzkimi, aby przejęły poletko administracyjne, co skończyło się na tym, że Hasseland przejął Bialenię już pod każdym względem – informatycznym i prawno-administracyjnym.

  Ten przyjeb Maciej Kamiński nie jest zdolny do samodzielnych działań, tylko działa na podstawie tego, co mu pod ryj podłożą (w sensie takie jakie prawo uchwalą), a że uchwalono takie, które ma zniewolić doszczętnie wszystkich, bo takie są i były założenia lewicy w ogóle, to będą pożerać nawet potencjalnie swoich, aby nie było im za dobrze, bo dla nich nie istnieje coś takiego jak wolność. To jest choroba dla nich, którą należy zwalczać i Pan, Panie Dąbski, niech się nie oburza, bo robił i nawoływał Pan do tego samego, więc nie rozumiem Pańskiego oburzenia, zdziwienia w tym artykule.

  P.S.
  Widzą, że Pan zaczyna iść w kierunku Zanikowym, więc odstrzelą Pana jak psa. Im bardziej otwarcie będzie Pan pisał, to Pana będą eliminować z każdej mikronacji, a nawet Trizondal się Pana wyrzeknie z Marcelem Hansem na czele. 😀

  • rdh pisze:

   Pewne decyzje można po latach nazwać po prostu błędami młodości. Dużą część działań z lat wcześniejszych, na szczęście, pamiętam i na pewno bym ich nie powtórzył.

 2. Maciej pisze:

  Czołem,
  To nie pierwszy raz, kiedy ban wskutek (tak obstawiam, bo w wykazie blokad nie ma żadnej nałożonej na Roberta Dąbskiego-Hansa) zbiegu zakresów IP przeskakuje na cudze konto. Mogę prosić o podanie treści, jaka się wyświetla? Szybciej pójdzie zlokalizowanie źródła problemu. Tak niestety bywa przy dużych zabezpieczeniach przeciwko spambotom.

 3. Pawełek Zet pisze:

  Panie Robercie,

  Proszę nie wierzyć Maciejowi, bo jest znany i kochany z bezczelnego łgania. Maciej siedzi po nocach i nakłada bany na wszystko, co się rusza i nie wpasowuje się w jego chore myślenie. Zakładam, że Pański numer IP uznał za spambota bez sprawdzenia czy ten numer to Pan, czy nie Pan. Proszę mieć na uwadze, że Maciej Kamiński to skończony kretyn i będzie szukał teraz problemu przez siebie narobionego, aby go zlikwidować.

  A…przy obowiązującej doktrynie w mikroświecie, że normalny człowiek też może być botem czy tam spamerem, to teraz jest Pan, Panie Dąbski, świadkiem na własnej skórze, że wszystko im się we łbach po mieszało i zasypują wszystko jak leci. Takie chore systemy skonstruowali…

  Zatem Maciuś, jak będziesz płynął do źródła problemu, to zacznij od siebie i wymiany mózgu na nowy, bo ze starego już Ci kipi do tego stopnia, że palnik, nad którym wygrzewasz swą dupę, jest zalewany i gaszony, abyś mógł mówić, że to coś wypływające spod twojej pokrywki gasi ogień, gdy Ci w dupę jest za gorąco mówiąc wszystkim, że panujesz nad systemem gaszenia pożarów. 😀

  Zobaczymy, Maciuś, jak będziesz kwiczał, kiedy coraz więcej ludzi dostanie bana, a Ty nie będziesz widział tego w systemie. 😀 Ty jebany zakochańcu systemowy…

 4. PNovitius pisze:

  Dobry artykuł, to kolejny przykład obrazujący stopień zniewolenia mieszkańców Bialenii przez Hasseland. Nie jestem pewny, czy mnie nie zbanują za poglądy polityczne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s