Szalupa Meduzy: Nowy dokument tekstowy

To jest prawda, bardzo lubię mieć głowę w chmurach, czasem nawet tak wysoko, że nie dostrzegam tego, co dzieje się pod samymi stopami. Dalekosiężne plany i marzenia ciągnące się w nieskończoność, to też moja specjalność. W tym miejscu też wyznaję, jak na spowiedzi świętej, że tęsknię za RSiT, ciężko to wyjaśnić, ale tak jest.

Nie znaczy to, że spisałem Trizondal na starty, ale mam wrażenie, że jest dla Nas wszystkich kulą u nogi, tylko nie wiem, czy złotą. Przykry obowiązek udzielania się na forum, który charakteryzuje większość z Nas, przekłada się na marnej jakości wypowiedzi, które wyzute są z jakiejkolwiek inicjatywny. Zastanawiam się też, czy to, że wszyscy się znamy, nie jest naszym przekleństwem, bo przecież, wiemy czego możemy oczekiwać po współtowarzyszach.

Mimo to, jest chyba lepiej, nadchodzi powolna odwilż, statystyki pną się w górę, pewne pomysły uzyskują poparcie, a władza zaczęła działać szybciej. Nie bez uwagi pozostaje odrodzenie Uniwersytetu, czy wzrastająca Zongya, to wszystko daje nadzieję na przyszłość.

Martwi mnie bardzo bierność międzynarodowa, o ile dreamlandzki szczyt można uznać, za wykorzystany, to kontakty z sąsiadami bliższymi i dalszymi stoją odłogiem. Zupełnie nie rozumiem dlaczego nie wspieramy gorąco Rotrii, Okoczii, czemu nie naciskamy na uruchomienie ambasad według projektu ze szczytu w Roosen? Nie wiem, nie umiem odpowiedzieć na to pytanie.

Cały plik problemów, których nie umiem rozwiązać pakuję do wielkiej sakwy, zarzucam ją na barki i idę dalej. Nic innego mi nie pozostaje, no może oprócz spoglądania na świetlaną przyszłość Trizondalu. Pewnego dnia wszystko będzie takie, jak kiedyś. Wielkie, mocne i wyraźne, a wtedy znów będę mógł odpłynąć na Meduzie w nieznane rejony.

ATP

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s